Meist

Ehe ja Ehtne Käsitöö loomislugu algab juba peremehe varajasest noorusest. Lapsepõlves isaga töökojas käies küpses pähe mõte “Tahan endalegi sellist töökoda”.
Töökojast kaupluseks muutumist võib seostada 2010 kevadel toimunud Läänemaa käsitööliste ümarlauaga. Seal jutuks tulnud “Kõik teevad midagi, aga kuskile pole müüa” hakkas ideed idandama. Õnneks vaid ideeks see mõte aga ei jäänud  ning juba sama aasta 29.juulil avati Haapsalus esimese käsitööpoe uksed. Avamispäeval oli üks õige Eesti pidu - kaerakäkid, kama ja elav muusika. 

Ehe ja Ehtne Käsitöö on oma nime vääriline - pakume klientidele originaalset Eesti käsitööd. Erinevalt paljudest teistest käsitööpoodidest pole meie toodang suunatud vaid turistidele - lisaks suveniiridele pakume nii aiakaunistusi, leivaastjaid, mööblit ja kõike muud. Meistreid on meil üle kogu Eestimaa - põhjast lõunasse, idast läände. 

Praeguseks on meil poode juba neli - Pärnus, Haapsalus, Viljandis ja Tallinnas. Iga poe tootevalik erineb pisut teistest, proovime oma poode rikastada peamiselt ümbruskonna väiketootjate valikuga. 

Lisaks erinevate käsitöömeistrite toodangule pakume ka laia valikut omatoodangut. Läbi emafirma Ossmet OÜ saame teieni tuua nii laselõikuse- kui graveerimise ja vesilõikuse. Kui meie valikust teile väheseks jääb saame teostada ka teie ideid. 

Täname kõiki kliente, kes selle kümne aasta jooksul meid oma südamesse vastu on võtnud ning aidanud selle erilise poeketi eluloole kaasa.