Meist

Ehe ja Ehtne Käsitöö loomislugu algab juba peremehe Rauli varajasest noorusest. Lapsepõlves isaga töökojas käies küpses soov saada endalegi selline koht. Armastus puutöö vastu kasvas koos käteosavusega veelgi.

Töökojast kaupluseks kasvamist võib seostada 2010. aasta kevadel toimunud Läänemaa käsitööliste ümarlauaga. Seal tuli jutuks mure, et kõik teevad midagi, aga kuskile pole müüa. See andis idee luua kogukonda liitev platvorm. Õnneks vaid mõtteks see ei jäänud ning juba sama aasta 29. juulil avasime Haapsalus esimese käsitööpoe uksed. Vaid kuu ajaga leidis Raul uuele poele ruumid ning riiulid said  kaaskäsitööliste kaupa täis. Avamispäev oli üks õige Eesti pidu - kaerakäkid, kama ja elav muusika. 

Ehe ja Ehtne Käsitöö on oma nime vääriline - pakume klientidele originaalset Eesti käsitööd, hoole ja armastusega tehtut. Erinevalt paljudest teistest käsitööpoodidest pole meie toodete valik suunatud vaid turistidele - lisaks suveniiridele pakume nii aiakaunistusi, leivaastjaid, mööblit kui kõike muud. Meistreid on meil üle kogu Eestimaa - põhjast lõunasse, idast läände. 

Praeguseks on meil poode juba neli - Pärnus, Haapsalus, Viljandis ja ka veebis. Iga poe tootevalik erineb pisut teistest. Proovime oma poode rikastada peamiselt ümbruskonna väiketootjate valikuga. 

Lisaks erinevate käsitöömeistrite loomingule pakume ka laia valikuga omatoodangut. Läbi emafirma Ossmet OÜ saame teieni tuua nii laselõikuse- kui graveerimise ja vesilõikuse. Kui meie valikust teile väheseks jääb, siis saame teostada ka teie ideid. Laske vaid fantaasial lennata ja meie anname teie unistustele sobiva vormi.

Täname kõiki kliente, kes selle kaheteistkümne aasta jooksul meid oma südamesse vastu on võtnud ning aidanud selle erilise poeketi eduloole kaasa. Meil on suur au olla osa meie kultuuri jätkamisest ning rõõm, et meie abil on üksteist leidnud nii paljud kunstisõbrad ja loojad. Südame teeb soojaks, et Eestis ja mujalgi on nii palju käsitööd - erilist ja jätkusuutlikku, hinge ja oma looga - armastavaid inimesi. Aitäh!