Info

Ostutingimused

Veebipoe www.ehejaehtne.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Ehe ja Ehtne Käsitöö OÜ (Reg.nr. 14259635), asukohaga Mustamäe tee 5b, Tallinn.

 Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

- Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

- Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

- Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

- Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Vajadusel küsige palun lisainfot, vastame teile meeleldi.

 Tellimuse vormistamine

- Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

- Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 Kohaletoimetamine

- Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

- Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

- Erandlikel juhtumitel on Veebipoel õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

 Taganemisõigus

- Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [taganemisõigus puudub, kui toode on valmistatud eritellimusel arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt].

- Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.  

- 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

- Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

- Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus saates see e-posti aadressile sales@ehejaehtne.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

- Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

- Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.  

- Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

- Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 Defektiga kaubad

- Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

- Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda koheselt veebipoe poole, saates e-kirja aadressile sales@ehejaehtne.ee või helistada telefonil: +372 55521314.

- Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.


- Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.


 Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

- Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks, arvete koostamiseks, kasutuskogemuse parendamiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

- Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaupa kohale toimetada.

- Veebipood edastab isikuandmeid majandus- ja raamatupidamistarkvarale, makselahenduste parnteritele ja Mailchimp keskkonnale.

- Isikundmete töötleja, sealhulgas hoidja, on Roller Äritarkvara OÜ.

- Veebipoodi kasutajaks registreerunu saab tutvuda enda kohta salvestatud andmetega sisse logides enda kasutajakonto alt.

- Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

- Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.
 

Vaidluste lahendamine

- Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile sales@ehejaehtne.ee või helistada telefonil: +372 55521314

- Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

- Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.