7836

SKU: 7836
Unit: tk
Qty: 4
Price:
30,00 €
Qty.: - +
   - or -   
Materjal: kask; Viimistlus: linaõli või laste mänguasjadele sobilik Osmo õlivaha.; Kaasas kott, mis on õmmeldud linasest kangast või kotiriidest.; Tasakaaluklotsid on valminud käsitööna.
Tasakaaluklotside idee on tulnud Jaapanist. Tumi ishi - virnastatud kivid. Et aga mitte anda lastele toas mängimiseks kive, on alternatiiviks puidust klotsid. Klotsid on valmistatud Eestimaa naturaalsest kasest. Iga klots on erikujuline, erineva kaaluga, erineva suurusega ning ükshaaval hoolega lihvitud nii enne kui ka pärast viimistlemist. Klotside ladumine arendab loomingulist mõtlemist, käe-silma koordinatsiooni ja fantaasiat, kasvatab tahet ning pakub koosmängimise rõõmu. Tasakaaluklotside ladumine sobib hästi ka täiskasvanutele ärevuse maandamiseks ja rahu leidmiseks. Vahvat ladumist!
Similar products
Domino is a timeless family classic of placing matching tiles. This board game is suitable for 2-6 players. Since our domino is made out of natural materials you can color it the way you want it.
SKU: 1032 ,   Qty: 12
12,71 €
A toy for both boys and girls.
SKU: 2196 ,   Qty: 18
5,00 €
Natural willow plywood and plexiglass labyrinth game. An awesome toy that is suitable for both adults and children. The game includes one metal ball. It's possible to play the game from both sides. With this lovely item you can develop the cooperation between your hands and mind. A fun gift idea!
SKU: 6688 ,   Qty: 11
15,00 €
Natural willow plywood and plexiglass labyrinth game. An awesome toy that is suitable for both adults and children. The game includes one metal ball. With this lovely item you can develop the cooperation between your hands and mind. A fun gift idea!
SKU: 7465 ,   Qty: 29
10,00 €
Hea mäng võtta kaasa lühikesele või pikale reisile.
SKU: 5502 ,   Qty: 37
2,00 €