Loomislugu

Tere Kallid Sõbrad!

Kaupluse loomise mõte sai alguse peremehe enda hobist: "Kevadel 2010 Läänemaa käsitööliste ümarlaua taga tuli jutuks, et kõik teevad midagi, aga kuskile pole müüa, nii see idee vaikselt idanema hakkaski." Vaid ideeks see mõte siiski ei jäänud. Juba sama aasta 29.juuli avasime Haapsalus oma esimese kaupluse uksed. Avamispäev oli uhke. Sõime kaerakäkke, jõime kama, kuulasime elavat muusikat. Üks tõeline pidupäev.

Pood on oma nime vääriline, pakkudes klientidele originaalset Eesti käsitööd. Seda, et pood vaid turistidele loodud on, karta ei tasu. Lisaks suveniiridele on võimalik osta väga erinevaid tooteid, alates aiakaunistustest ja leivaastjatest kuni mööblini välja. Meistreid on meil üle kogu Eestimaa. Põhjast lõunasse, idast läände.

Praeguseks on meil poode juba viis - kaks neist asuvad Pärnus, üks Tallinnas, üks Haapsalus ning kõige uuem Viljandis.

Kindlasti ei kavatse me viie poega piirduuda. Kuna huvi meie poolt pakutavate toodete vastu on suur, plaanime tulevikus veelgi laieneda.

Lisaks erinevate käsitöö meistrite toodangule pakume ka laia valikut omatoodangust. Oleme osake firmast Ossmet OÜ. Meilt on võimalik tellida nii laserlõikust- kui graveerimist ja vesilõikust. Tulete oma ideega meie juurde ja leiame koos lahendused.

 

Täname kõiki, kes on meid oma südamesse vastu võtnud ja aitanud meie eluloole kaasa.

 

Sinu "Ehe ja Ehtne Käsitöö" kauplus